^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonWitam w Świecie Piękna i Relaksu. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą Gabinetu. Mam nadzieję, że oferta będzie zachętą do sprawienia sobie odrobiny relaksu a tym samym ogromnej przyjemności i wprawi we wspaniały nastrój oraz chęć do życia! Zapraszam do zapoznania się z PROMOCJAMI Gabinetu.

+48 661-548-414

Zabiegi na blizny i rozstępy

Zabieg spłycajacy blizny i rozstępy :

Stymulacja komórek odpowiedzialnych za produkcję kolagenu i elastyny.

Zabiegi przy użyciu aparatury i preparatów:

- lipodermologia

- mikrodermabrazja

- ultradźwięki

Preparaty:

kwasy aha

ampułki i koncentraty

Cena:

w zależnosci od partii objętej zabiegiem

 

Komentarze  

 
+1 #4 Sandra 2016-02-23 10:06
Jestem w trakcie usuwania blizny, już po pierwszym zabiegu było widać efekt. Moja dosyć nie ciekawa, stara blizna jest coraz mniejsza!!! Jestem strasznie zadowolona z zabiegów Pani Kamili, zawsze profesjonalne i miłe podejście. Jest nie zastąpiona :roll:
Cytować
 
 
+1 #3 Lili 2015-10-23 07:17
Korzystałam z serii zabiegów lipodermologii, mój problem to rozstępy i wiotka skóra, która została po ciąży. Po zabiegach skóra wzmocniła się, nie jest papierowa i wiotka, jest ujędrniona i napięta, rozstępy spłyciły się, cellulit zlikwidowany. Profesjonalna obsługa, miła atmosfera. Serdecznie polecam zabiegi osobom z nowymi a także utrwalonymi już rozstępami. PANI KAMILA CZYNI CUDA :lol:
Cytować
 
 
+2 #2 Katarzyna 2013-08-11 18:58
Skorzystałam z zabiegów owijania ciała, skóra była gładka i ujędrniona. Podczas zabiegu nie czułam dyskomfortu, Pani Kamila jest w pełni profesjonalna. SERDECZNIE POLECAM!!!
Cytować
 
 
+2 #1 Izabella 2013-08-11 18:54
Byłam na serii zabiegów na blizny i rozstępy, po ciąży. Moje rozstępy się znacznie zmniejszyły. Serdecznie polecam młodym mamom.
Cytować
 

Dodaj komentarz

     


Kod antyspamowy
Odśwież