^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonWitam w Świecie Piękna i Relaksu. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą Gabinetu. Mam nadzieję, że oferta będzie zachętą do sprawienia sobie odrobiny relaksu a tym samym ogromnej przyjemności i wprawi we wspaniały nastrój oraz chęć do życia! Zapraszam do zapoznania się z PROMOCJAMI Gabinetu.

+48 661-548-414

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny to nowoczesna metoda wykorzystywana do bezbolesnego i głębokiego oczyszczania skóry, alternatywa dla tradycyjnej metody manualnego  oczyszczania twarzy. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek skóry następuje w sposób bezpieczny i pozbawiony efektów ubocznych.
Zabieg ten wykonywany jest przy pomocy urządzenia wytwarzającego fale ultradźwiękowe, które po skierowaniu na wilgotną skórę wywołują efekt kawitacji. Rozpylona na skórze woda tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które pod wpływem drgań ultradźwiękowych gwałtownie pękają. W wyniku tych działań dochodzi do rozbicia martwych komórek i odsłonięcia młodszej warstwy skóry, wolnej od nadmiaru łoju, bakterii czy substancji toksycznych. Peeling kawitacyjny charakteryzuje się bezbolesnym i bezpiecznym przebiegiem, co jest niewątpliwie jego zaletą.

KOSZT :

peeling kawitacyjny 60 zł

peeling kawitacyjny + sonoforeza 80 zł

peeling kawitacyjny + ampułka + sonoforeza + maska indywidualnie dobrana do potrzeb cery + krem 120 zł

Do każdego zabiegu masaż twarzy szyi i dekoltu + 25 zł

Komentarze  

 
+1 #1 Aleksandra 2013-08-11 18:51
Skorzystałam z zabiegu peeling z sonoforezą i maską algową. Już dawno moja cera nie była tak odżywiona. Każda cena jest tego warta!!
Cytować
 

Dodaj komentarz

     


Kod antyspamowy
Odśwież